УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ 

Інтернет-магазин https://eo.ua, далі іменований «Продавець» пропонує будь-якій фізичній чи юридичній особі, далі іменованого «Покупець», розмістити замовлення і здійснити покупку товарів, фото яких розміщені на сайті https://eo.ua, далі Сайт. 

Під час оформлення замовлення на сайті https://eo.ua

Покупець добровільно підтверджує прийняття нижченаведених положень: 

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Цей договір є публічною офертою і не вимагає підписання. Угода публічної оферти має таку ж юридичну силу як договір, підписаний на папері. 

1.2. Продавець здійснює роздрібний та гуртовий продаж товарів. 

1.3. У рамках цієї Угоди зразком товару визнається дизайн (зображення товару відповідного артикулу) товару. 

1.4. Продавець залишає за собою право вносити зміни у цей Договір без попереднього повідомлення Покупця. 

2. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПОКУПЦЯ 

2.1. Для оформлення замовлення Покупцеві необхідно заповнити реєстраційну форму на Сайті. Реєстрація відбувається за бажанням покупця. 

2.2. Покупець здійснює замовлення товарів за каталогом Інтернет-магазину https://eo.ua і відправляє його Продавцю. 

2.3. У разі виникнення у Покупця питань, що стосуються властивостей і характеристик товарів, перед оформленням замовлення, Покупець може звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. 

2.4. Покупець зобов'язується правильно вказати в замовленні свої прізвище, ім'я, телефон для зв'язку, включаючи код міста, точну і повну адресу доставки, а так само узгодити з Продавцем бажаний день і час доставки. 

2.5. Покупець зобов'язується зустріти кур'єра Продавця в певний час за вказаною адресою доставки. 

2.6. Покупець має право відмовитися від доставленого товару. При відмові Покупець в повному обсязі оплачує транспортні витрати Продавця, за доставку товару в місто Покупця і повернення товару в місто Продавця за тарифами кур'єрської служби. 

3. ПРАВА ТА ОБОВ'ЯЗКИ ПРОДАВЦЯ 

3.1. Продавець повідомляє Покупця про прийняття замовлення по телефону та/або електронною поштою, погоджує додаткові характеристики, комплектацію виробів і їх вартість. 

3.2. Продавець зобов'язується поставити товари у відповідності з отриманим замовленням, в кількості, цінами і термінами, погодженими з Покупцем. 

3.3. Продавець гарантує відповідність зовнішнього вигляду замовлених виробів з їх зразками в каталозі. Вага виробів може незначно відрізнятися від зразка в більшу або меншу сторону в зв'язку з унікальністю кожного виробу. 

3.4. Продавець гарантує відповідність якості товару, щодо стандартів України, застосовуваним до товарів. 

3.5. Продавець не несе відповідальності за точність і правильність інформації, що надається Клієнтом при реєстрації. 

4. ДОСТАВКА 

4.1. Доставка товарів здійснюється по всіх країнах світу. 

4.2. Продавець докладе всі зусилля для дотримання термінів доставки, узгоджених з Покупцем. Проте, затримки у доставці можливі зважаючи на непередбачувані обставини, що трапилися не з вини Продавця. 

5. ВАРТІСТЬ ВИРОБІВ 

5.1. Точна вартість виробу вказана в каталозі Інтернет-магазину https://eo.ua


5.2. Ціна товарів на Сайті може бути змінена Продавцем в односторонньому порядку. При цьому ціна на замовлений Покупцем перелік товарів зміні не підлягає. 

6. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРІВ 

6.1. Покупець не вправі повернути товари належної якості, зазначені в Переліку непродовольчих товарів належної якості, що не підлягають поверненню або обміну, затвердженому Постановою Уряду України. 

6.2. У разі виявлення дефекту, Покупець зобов'язується повідомити про це Продавця на протязі 14 днів з моменту доставки замовлення. Для підтвердження дефекту виріб передається на експертизу Продавцю. У позитивному випадку Покупцеві відшкодовується повна вартість виробу, включаючи вартість доставки. Після закінчення 14 днів з моменту доставки претензії не приймаються. 

6.3. Доставка виробів Продавцю на заміну здійснює покупець.

7. ІНШІ УМОВИ 

7.1. Вся інформація, надана Покупцем Постачальнику, не може бути передана для ознайомлення та / або використання третім особам, за винятком письмового дозволу Покупця на передачу цієї інформації та випадків, коли цього вимагає українське або міжнародне законодавство і / або органи влади з дотриманням законної процедури. 

7.2. До відносин між Покупцем і Продавцем застосовується право України. 

7.3. У разі виникнення питань і претензій з боку Покупця він повинен звернутися до Продавця будь-яким доступним способом. Всі виникаючі спори сторони будуть намагатися вирішити шляхом переговорів. При неможливості досягти угоди спір буде переданий на розгляд до судового органу відповідно до чинного законодавства України.