Про майстерню Євгена Онищенка

Ми раді вітати Вас у нашій більярдній майстерні, де Ви можете придбати один із найкращих більярдних київ ручної роботи майстра Євгена Онищенка.

Залежно від породи деревини та складності виготовлення, майстерня Євгена Онищенко пропонує величезний асортимент київ різних цінових категорій. Досвід та вдосконалення технологій дозволяє реалізувати будь-які побажання гравців. Залежно від вимог клієнта, ми можемо виготовити кий будь-якого розміру та маси та доставити його по всьому світу. Існує безліч індивідуальних факторів, при суміщенні яких Ви отримуєте бажаний результат. А бажаний результат можна отримати тільки при використанні кия ручної роботи.

Майстер Євген Онищенко вже понад 20 років займається виготовленням київ ручної роботи. Ретельний вибір високоякісної деревини, її багаторічне сушіння, контроль якості на всіх етапах виробництва кия, розробки, постійне бажання вдосконалюватися – ось невід'ємні складові роботи Майстра. Висока якість, особлива елегантність, висока майстерність – це авторські киї ручної роботи Євгенія Онищенко.

У нашому каталозі можна знайти киї різного виконання з різних ексклюзивних порід дерева: Айпе-Лапачо, Амарант, Амарілло, Падук, Чорний Граб, Венге, Палісандр, Кокоболо, Бокоте, Макасар, Ебен.

Якщо Ви шукаєте, де купити якийсь ручної роботи - наш магазин саме те, що Вам потрібно. Звертаючись до нас, Ви заощаджуєте час і гроші, тому що замовляєте на пряму в більярдній майстерні та отримуєте якісний продукт із перших рук. Також Ви можете придбати кий на замовлення за Вашими індивідуальними вимогами та параметрами. Ми виготовимо його у технологічно можливі найкоротші терміни.

Великий асортимент товарів дозволить вам вибрати те, що ви дійсно хочете.

Ви легко знайдете потрібний саме Вам товар – сучасний та функціональний сайт зробить покупку надзвичайно зручною!

Ви отримуєте найкращі ціни багато в чому завдяки тому, що ми є виробником. З нами вам вигідно завжди! Вам гарантується швидка доставка та збереження товару - ми співпрацюємо тільки з серйозними кур'єрськими службами та транспортними компаніями. Ми доставимо Ваше замовлення до будь-якого населеного пункту.

Вам потрібна консультація? Бажаєте уточнити умови акції або дізнатися про додаткові характеристики товару?

Професійний консультант надасть повну допомогу, кваліфіковану та своєчасну допомогу, а зручний особистий кабінет дозволить відстежувати замовлення та покупки.

Ми робимо все для того, щоб Вам було вигідно з нами працювати, а головне, щоб Ви отримували якісний товар. Якщо Ви хочете проінформувати нас про щось або дізнатися відповідь на запитання, що Вас цікавить, заповніть, будь ласка, форму зворотного зв'язку, і Ваше повідомлення обов'язково потрапить на розгляд до керівництва, а Ви – отримаєте вичерпну відповідь. Наші пропозиції для Вас – це ексклюзивні та гарантовано конкурентні пропозиції. З повагою майстер Євген Онищенко.