Гравірування

Стоимость услуги: 1500 UAH

У більярд грають люди, котрі вміють цінувати прекрасне у всьому: від вдалих ударів до гарної музики. Гравці в більярд дуже трепетно ​​ставляться до свого головного інструменту – кия. Способів прикрасити багато: обмотка, інкрустація, застосування цінних порід дерева, гравіювання. Останній спосіб – один із найпопулярніших. Гравіювання дозволяє нанести практично будь-який малюнок на турняк. А якщо на ньому є обмотка, то візерунок може відштовхуватись від неї.

Гравіруйте кий на замовлення в нашій майстерні
На кий може наноситися різне гравіювання: від простецьких орнаментів, що складаються з малої кількості прямих ліній і до складних тематичних малюнків, що оперізують турняк по всій довжині і колу. Невигадливе гравіювання на кий має єдине призначення - зробити його більш ухватистим. Після цієї процедури набагато збільшується зчеплення долоні з турняком, що не дає руці прослизати по турняку під час особливо інтенсивних ударів. Таке гравіювання можна порівняти з обмоткою. Тільки ось обмотка, наскільки б міцною та якісною вона не була, згодом починає стиратися та втрачати презентабельний вигляд. З гравіюванням такого не станеться.

Складне гравіювання на який замовляють ті, хто хоче прикрасити свій інструмент. І тут варіантів безліч: від різноманітних орнаментів до повноцінних малюнків. Безумовно, цей спосіб декорування коштує дорожче ніж нанесення простих візерунків. Але вигляд кія змінюється кардинально. Такі роботи викликають замилування. Якщо ви хочете прикувати до свого кия заздрісні погляди всіх відвідувачів більярдного клубу, це просто чудовий спосіб досягти бажаного.

Гравірування на кий та її довговічність
Гравіювання - це вирізання візерунка в самому масиві дерева, тому довговічність такої прикраси неймовірно велика. По суті, гравіювання, як правило, тримається довше, ніж використовується кий.

Завдяки тому, що гравіювання майже вічне, має сенс вдаватися до нього, якщо кий купується на подарунок. Додатково написи вирізняються фарбою, яка заповнює вирізані канавки. Завдяки тому, що під час утримання кию рука не контактує з фарбою, остання зберігається неймовірно довго. Той, кому зробили подібний подарунок, згадуватиме про дарувальника щоразу, як побачить кий.

Гравірування кия від Євгена Онищенка
Євген Онищенко – відомий український майстер із виготовлення київ. Його послугами користуються гравці не лише з України, Росії чи Білорусі, а й з усього світу. Слава про якісні та недорогі кії від майстра швидко облетіла весь світ і вже сьогодні його вироби є на кожному континенті, в кожній країні.

Поряд із виготовленням, Євген виконує й декорування київ, які йому надсилають поштою. Серед послуг: інкрустація, обмотка та гравіювання. Прикраса кию від Євгена настільки ж бездоганна, як і виготовлення нових інструментів.

Допомога та вибір малюнка на кий для більярду
Якщо ви відчуваєте труднощі з вибором малюнка, звертайтеся - фахівці, які працюють в майстерні, обов'язково допоможуть вам. У каталозі є багато універсальних візерунків, серед яких кожен зможе знайти те, що йому потрібно. Подібні складнощі, як правило, виникають у тих, хто просто хоче зробити свій кий більш ухватистим, не переслідуючи мету якось його декорувати. Якщо ви вже знаєте, що саме хочете побачити на турняку, але не впевнені, яким кольором краще виділити напис або візерунок, фахівці допоможуть вам і в цьому.

Гравіювання кия професіоналами
Через те, що в майстерню щодня надходить безліч замовлень, майстер найняв кількох фахівців, які допомагають йому в роботі. Завдяки цьому йому вдалося значно скоротити терміни виконання замовлень. Кожна робота ретельно контролюється майстром перед відправкою. А особливо складні замовлення, до яких потрібен педантичний підхід, Євген виконує самостійно.

У майстерні встановлено найсучасніше обладнання, яке значно скорочує термін виконання замовлень. Гравіювання на кий наноситься за допомогою передових пристроїв. Це гарантує, що робота буде проведена якісно та швидко. Після гравіювання обов'язково проводиться шліфування, щоб на дереві не залишилося жодних задирок, і вам було комфортно грати.

Якісний кий від Євгена Онищенка
Зараз ви знаходитесь на сайті майстерні Євгена Онищенка. Це означає, що і роботу ви замовлятимете у нього особисто. Жодних посередників у вигляді магазинів та «хороших знайомих», які ніколи не проґавлять можливості заробити на кінцевому клієнті.

Євген – фахівець зі світовим ім'ям, але це той рідкісний випадок, коли майстер встановлює справедливу ціну на свої послуги, не потребуючи додаткової плати. На жаль, завищенням цін грішить переважна кількість майстрів, і такий підхід, коли немає націнки за ім'я або бренд, виглядає в наш час досить дивно. Але це реальний спосіб замовити якісний кий недорого у відомого майстра.

Заинтересовались нашей услугой?
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами как можно быстрее