Інкрустація

Стоимость услуги: 1500 UAH

Більярдний кий – візитна картка будь-якого гравця. У багатьох клубах навіть є своєрідна гра серед завсідників. Якщо приходить новачок – старожили клубу влаштовують між собою змагання, хто краще опише новачка, спираючись лише на його кия. Особливо професійні гравці нерідко мають рацію у своїх здогадах. Це – одна з причин, чому серед більярдистів так багато тих, хто вважає просто необхідним виготовити інкрустацію на кий. Інша причина – кожен гравець, у якого є свій власний кий, намагається всіляко прикрасити його. Кий - улюблена річ, яку доглядають і намагаються надати приємний зовнішній вигляд.

Що таке інкрустація більярдного кия?
Інкрустація має на увазі прикрасу турняку матеріалами, відмінними від основного матеріалу. Як інкрустації можуть виступати як дорогоцінне або напівдорогоцінне каміння, так і канавки у вигляді візерунків, в які покладені метали. Останні також можуть бути найрізноманітнішими – від золота до нержавіючої сталі. Візерунки можна інкрустувати не тільки металами, а й іншими породами дерева. Новачки нерідко таким чином прикрашають кий. Основне дерево у них не надто дороге, але привнести новизну та нотку шику у зовнішній вигляд кия хочеться. У цьому випадку інкрустація кію для більярду буде найкращим вибором, оскільки кий, повністю виконаний з дорогих порід дерева, обходиться зовсім недешево.

Інкрустація київ від українських майстрів
Українські киї славляться упродовж довгих років. Тут мешкають справжні професіонали своєї справи. Купити кий в Україні серед гравців вважається хорошим тоном – ви отримуєте якісну та довговічну річ за порівняно невеликі гроші.

Інкрустація на кий: Україна чи зарубіжжя? Замовляючи інкрустацію в Україні в Онищенка, ви отримуєте якісну роботу за кумедними цінами. Якщо порівняти їх із західними чи російськими аналогами, то співвідношення «ціна-якість» переважує. Як правило, майстри чудово знають свою справу і виконують роботу дуже чисто, доводячи підсумок до ідеалу. Але на тлі інших фахівців найбільш виграшно виглядають роботи Євгена Онищенка. Він – професіонал найвищого класу, чиїми кіями грають легенди більярду. А на ремонт чи інкрустацію йому надсилають киї не лише гравці з Росії, а й із США, Австралії, Німеччини, Японії та багатьох інших країн.

Виготовити інкрустацію на кий легко!
У майстерні Євгена встановлено передове обладнання, яке дозволяє виконувати роботу не лише якісно, ​​а й дуже швидко. За невелику ціну ви отримуєте відмінну роботу, що виконується у мінімальні терміни. Фінальна доведення кия до ідеалу проводиться вручну, тому що майстер вважає, що жоден верстат не зможе зробити так само якісно, ​​як дбайливі руки фахівця.

Терміни виконання інкрустації на кий
Ми попереджаємо, що іноді терміни можуть розтягуватись через те, що гравцям потрібна інкрустація більярдних київ екзотичними матеріалами. У цьому випадку майстру потрібно деякий час для того, щоб дістати рідкісні матеріали. Як приклад, можна взяти шматки метеориту або інших рідкісних мінералів і металів. Якщо ви не впевнені, що у майстра можуть бути необхідні матеріали, то через форму зворотного зв'язку на сайті або по мобільному телефону це питання можна обговорити. Але, як правило, все необхідне є.

Вигідна ціна інкрустації на більярдний кий
Гравці, які звертаються за послугами Євгена Онищенка, нерідко дивуються, чому він виконує будь-яку роботу за настільки низькими цінами. Таке здивування цілком зрозуміле. Дивлячись на розцінки інших майстрів, навіть тих, хто надає послуги нижчого рівня, дивуєшся космічними цінами. Це накрутки за гучне (або не дуже) ім'я. Майстри вважають, що, якщо про них говорять, можна брати за це гроші з клієнтів. Євген просто не робить величезних націнок. Натомість він оголошує чесну вартість робіт. Сюди включаються як витрати на матеріали, і безпосередньо вартість роботи майстра.

Очевидно, ви вже помітили, що інкрустація більярдних київ на цьому сайті значно дешевша, ніж у магазинах. Магазини, приймаючи такі замовлення, передають їх майстрам. Але виступаючи посередниками, магазини обов'язково стягують комісію з кожного замовлення. І оплачує цю комісію, звісно, ​​покупець. Тут же, на офіційному сайті, можна замовити інкрустацію кия відразу у майстра, минаючи всіляких посередників.

Тому якщо вам потрібно виготовити інкрустацію на кий, звертайтеся до майстерні Євгена Онищенка. Його роботи перевірено часом. Інкрустація надійно тримається у своїх місцях і не випадає, чи це хоч керамічний візерунок, хоч вмонтовані в дерев'яний масив каміння. Багато більярдистів скористалися послугами Євгена і залишилися вкрай задоволеними. Вони отримали добре виконану роботу за невеликою ціною.

Заинтересовались нашей услугой?
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами как можно быстрее