Крапля і лиска

Стоимость услуги: 700 UAH

Кий – головний інструмент більярдиста. Гра клубними кіями можлива лише серед зовсім зелених новачків або у тих, хто просто зрідка компаніями виїжджає до більярдних клубів для того, щоб добре провести вечір вихідного дня. Всі інші гравці, навіть ті, хто тільки-но почав осягати основи більярду, але вже має тверді наміри присвятити своє життя цій чудовій грі, набувають особистий кий. Про досвідчених гравців, які виступають на районних, обласних та всесвітніх змаганнях, і говорити нема чого. Вони навіть у грі з друзями ніколи не дозволять собі взяти до рук клубні киї. Спочатку новачки часто прокручують у руці кий у пошуках потрібної позиції. Для того, щоб уникнути цього і щоб кий одразу лягав у руку як належить, робиться лиска на кия.

Що таке лиска на кия і навіщо вона потрібна
Лиски являють собою поздовжній зріз на турняку. Виходить, що в розрізі весь кий має круглу форму, а з одного боку є плоска частина. Для чого це потрібно ми вже писали – щоб кий одразу лягав у руку як належить. Інше призначення – збільшення ухватистості кія. Так, є гравці, яким подобаються товсті киї, але тримати їх не завжди зручно. Лиска на киях дозволить і надалі користуватися улюбленою «палицею», при цьому збільшуючи її ергономіку та зручність утримання.

Що таке крапля на кия для більярду
Крапля має аналогічне функціональне призначення - підвищити ухватистість кия. Але в цьому випадку кий лягає в руку ще зручніше за рахунок того, що кисть у стислому стані утворює форму, схожу на краплеподібну. Крапля - це дві лиски, зведені один з одним, і з одного боку кия утворюють гострий кут.

Обидва види спилів проводять лише після зняття лакового покриття. Після того, як роботи будуть проведені, турняк знову покривається лаком. За індивідуальними перевагами замовника як покриття можуть бути використані інші матеріали. Далеко не всім подобається лак за те, що він з часом починає облазити і лущитись.

Після того, як крапля або лиска зроблені, їхній край відшліфовуються вручну, щоб не залишалося гострих граней. Тільки так майстер може бути впевнений, що гравець не пораниться, виконуючи сильні удари.

Прикраса краплі та лиски на киях
Завдяки тому, що після подібної обробки утворюються рівні поверхні, це відкриває шлях до красивих інкрустацій. На цих поверхнях можна зобразити навіть маленькі сюжети. Але популярність здобули прості орнаменти – вони дешевші у виробництві, та й мають нейтральний сенс. Також, кожна робота майстра маркується і на яких гравірується його особисте тавро саме на скосах.

Більярдні киї Онищенко – робота майстра світового рівня
Євген Онищенко – фахівець, киями якого грають більярдисти з усього світу. Його киї вже використовуються на всіх материках та найвідомішими гравцями. Багато відомих у більярді людей віддають перевагу киям Євгена за їхню якість та довговічність. А на ремонт, інкрустацію і для того, щоб зробити скіс на які люди спеціально звертаються до Євгена. Вони знають, що все буде зроблено у найкращому вигляді та максимально якісно. Євген Онищенко – український майстер. А фахівці з нашої країни особливо цінуються в усьому світі, тому що їх киї в більшості випадків за якістю набагато перевершують елітні киї від американських та японських майстрів.

Для того, щоб лиска на турняку вийшла максимально акуратною і відповідала всім побажанням клієнта, необхідно використовувати найсучасніше обладнання. Крім того, верстати повинні бути дуже точно настроєні. Завдяки багаторічному досвіду Євген чудово знає, що потрібно робити, щоб досягти кращого результату. А сучасне обладнання у майстерні – запорука того, що жодна робота не буде забракована.

Крапля і лиска на ки – доступно, як ніколи раніше
Якщо подивитися на динаміку цін світових майстрів на послуги, складається враження, що ціни роздмухуються разом з ім'ям майстра. Чим відоміший і затребуваніший майстер, тим більше грошей він просить за роботу. У Євгена ж із цього приводу зовсім інша думка. Він вважає, що з клієнтами потрібно бути гранично чесним у всьому, у тому числі й у вартості робіт. Якщо ти робиш якісно, ​​можна трохи збільшити ціну послуг. Але брати гроші за те, що до тебе звертається багато людей, – це перебір. Тому роботи Євгена, які багато в чому перевершують аналоги від інших, навіть більш іменитих майстрів, коштують значно дешевше.

Це – офіційний сайт майстерні Євгена Онищенка. І ціни тут значно відрізняються від тих, що встановлюють магазини. Все дуже просто: тут ви оформляєте замовлення безпосередньо у майстра, спілкуєтеся з ним та платите йому. Отже, оплачується виключно робота спеціаліста. Якщо ж замовляти у магазинів, то там доведеться платити чималу комісію магазину як посереднику. Тож замовляти тут вигідніше.

Досвідчена робота Євгена Онищенка
Протягом багатьох років Євген виготовляє киї та аксесуари для них. На його рахунку вже сотні, а то й тисячі київ. Тому майстер чудово усвідомлює, що він робить і як

Заинтересовались нашей услугой?
Оставьте свои контакты и мы свяжемся с Вами как можно быстрее